Gravit Studio
0
Ładuję ...

Uczyń klienta bohaterem twojej historii.

Pomożemy Ci stworzyć historię, którą chce znać Twój klient. Nie będzie to bajka za 7 górami. Opowiemy o Tobie tak, aby klient z zaciekawieniem chciał Ciebie poznać.

Fajnie,
że tutaj jesteś

Jak już wiesz świat internetu nieustannie biegnie do przodu. Dołączysz do peletonu czy pozostaniesz na stanowisku komentatorskim? Nie bój się zmian, tym bardziej kiedy wpływają one realnie na wzrost sprzedaży i ilości potencjalnych klientów. Pomożemy Ci zaistnieć w sieci ale nie tylko. Sprawdź co możemy Tobie zaoferować.

Oferta

Nie tylko projektowanie

Wydruki

W naszym studiu projekt to początek. Zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń tj.: wydruki wielkoformatowe (banery, siatki mesh, folie OWV, folie monomeryczne) wydruki poligraficzne (wizytówki, ulotki, dyplomy, certyfikaty, notesy, papiery firmowe, teczki, broszury, kalendarze), łącząc różnorodność usług oferowanych w naszym studiu możemy stworzyć piękny katalog produktów zarówno na papierze jak i w wersji interaktywnej, lub połączyć te dwie opcje, tworząc hybrydową reklamę, która będzie zachęcała zarówno klientów internetowych, jak i tych, którzy partnerów biznesowych szukają tradycyjnymi sposobami.

Montaż

Wszystkie nasze realizacje opatrzone są w profesjonalny montaż. Każdy baner, folia znajdzie swoje odpowiednie miejsce i zostanie umieszczona w wyznaczonym miejscu. Wszystkie powierzone projekty wykonujemy z należytą starannością. Pomożemy w montażu kasetonów, szyldów, liter 3D, folii na witrynach, a także zajmiemy się pełną identyfikacją wizualną salonu sprzedaży. Wkrótce po wybraniu naszych usług będą Państwo mogli podziwiać nowoczesne, przyciągające designy wywieszone w strategicznie wybranych lokacjach, dzięki czemu każde przedsiębiorstwo będzie mogło trafić do większej liczby potencjalnych klientów.

Fotografia

Pamiętamy o stwierdzeniu, że klient kupuje wzrokiem zarówno w sklepie stacjonarnym jak również online. Dlatego proponujemy najwyższą jakość fotografii produktowej. Sfotografujemy zarówno małe przedmioty jak również zajmiemy się wielkogabarytowymi przedmiotami u naszych klientów. Piękne katalogi na targach to codzienność w świecie marketingu. Nasze studio projektowe połączy piękne zdjęcia z designem, aby stworzyć projekt zawsze przykuwający wzrok przechodniów, aby Państwa firma miała jak największe szanse przyciągnąć nowe legiony potencjalnych klientów, oraz długotrwałych partnerów biznesowych.

Kampanie

Od początku działalności firmy Gravit Studio pomagamy naszym klientom w prowadzeniu fanpage w social mediach. Spójny wygląd nie odnosi się tylko do strony www czy też do materiałów drukowanych, Warto również pomyśleć o zaistnieniu w social mediach, gdyż kanały te dają nam wielką grupę potencjonalnych klientów. Każda prowadzona przez nas kampania jest pieczołowicie przygotowywana pod względem strategicznym, dzięki naszej obszernej wiedzy na temat nowoczesnych sposobów reklamy małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wiemy, co jest na topie, i wiemy jak może to pomóc w rozwoju Państwa biznesu.

Krok po kroku

Etapy współpracy

Pierwsze spotkanie

Omówimy szczegółowo potrzeby

Wstępny kosztorys

Wycenimy wstępne założenia

Podpisanie umowy / zlecenia

Doprecyzujemy nasze ustalenia

Realizacja

Produkcja i montaż zlecenia

Cytaty

Reklamowe inspiracje

Spójrzmy prawdzie w oczy. Z faktu, że większość internetowych witryn ma ogólnoopisowe nazwy wcale nie wynika, że taka jest najlepsza strategia dla cyberfirmy. Dowodzi to jedynie, że ich właściciele ulegają presji tłumu.

Laura Ries

Nagłówki to absolutnie życiowa sprawa we wszelkim marketingu. Na witrynie, w mailach, w newsletterze, gdziekolwiek – nagłówek łapie czytelnika niczym haczyk, ściąga go, w końcu zamienia go w klienta.

Angus Mcleod